Marki

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Jest 27 produktów.

Pokazano 1-24 z 27 pozycji

Albi

Albi Polska to oddział czeskiej firmy ALBI Česká republika a.s., która powstała w 1991 roku. Produkuje kartki z życzeniami, prezenty, opakowania ozdobne, a także gry planszowe. W Polsce firma działa od 2005 roku. Dzięki filozofii, jaką posiada – profesjonalizm, zadowolenie klientów, ciągły rozwój – jest w stanie dostarczać klientom najwyższej jakości produkty z różnych kategorii.

Albi szturmem wdarła się na polski rynek. Już po roku działalności wprowadzona została znana gra strategiczna Carcassonne. Uzupełniły ją dodatki Karczmy i Katedry oraz Kupcy i Budowniczowie. Kolejnym pomysłem było wprowadzenie pluszowych zabawek – kolekcja Łapki. W 2007 roku polskiemu oddziałowi udało się pozyskać licencje na wizerunek najbardziej znanego kreta Krecika. Wprowadzona została również gra karciana BANG, utrzymana w klimatach westernu. Pojawiły się także pierwsze książeczki w konwencji StickerBooków – kolorowe książeczki z imionami. W 2008 roku swoją premierę miały nowe gry planszowe Albi: Wikingowie oraz Galaxy Trucker.


W 2012 roku Alibi wzięło udział w XVII Targach Książki w Krakowie. Zaprezentowano gry i łamigłówki, które spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem.

Czytaj z Albikiem


Nowa era działalności Alibi przypada natomiast na rok 2017, gdy pojawiło się Albik pióro, czyli długopis, który uczy i bawi. Czytaj z Albikiem to seria książek. Dziś książki możesz kupować również w internecie. Albik książki okazały się wielkim sukcesem. Najpopularniejsze tytuły to m.in. Zwierzęta na wsi, Ciało człowieka, Świat zwierząt, a także Atlas świata. Albik poszerza wiedzę dziecka, zachęca do nauki, a także gwarantuje rozrywkę na najlepszym poziomie.