Marki

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aden – Anais

Aden – Anais to amerykańska marka, która produkuje wysokiej jakości akcesoria dla dzieci wykonane z bawełny muślinowej. Dzięki tak wyjątkowemu materiałowi, proponowane produkty mają właściwości oddychające, a przy tym są przyjemne w dotyku. W ofercie marki znajdziesz różnorodne akcesoria dla dzieci m.in. śpiworki, kołderki czy kocyki.

Kocyki Aden-Anais

Co cechuje produkty Aden – Anais? Przede wszystkim wszechstronność, funkcjonalność i piękno. Marka dba o to, aby dobierać piękne wzory i nadruki inspirowane kolorami. Możesz dzięki temu wprowadzić do sypialni dziecka wspaniałą atmosferę, dbając jednocześnie o jego kolorowe sny.

Muślinowe otulacze i kocyki Aden-Anais

Bardzo znanym produktem są otulacze Aden – Anais. Są cenione zarówno przez mamy, jak i dzieci. Kultowe, muślinowe otulacze są chętnie kupowane także przez gwiazdy show biznesu, takie jak Julia Roberts, Heidi Klum czy Gwen Stefani. Produkty nowojorskiej marki skradły serca także polskim klientom, dlatego nie mogło ich zabraknąć w naszej ofercie. W ofercie znajdziesz także m.in. wyjątkowe kocyki Aden – Anais.