Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Hulajnogi dla dzieci

Hulajnoga to kultowa zabawka, która w trakcie naszego dzieciństwa towarzyszyła nam podczas codziennych aktywności. Nic dziwnego – niewielka, łatwa do opanowania i pozwalająca osiągać duże prędkości- każde dziecko chciało ją mieć! Obecnie, gdy sami mamy dzieci, z chęcią kupujemy im hulajnogę, jako jeden z pierwszych pojazdów na wspólne spacery.

Hulajnogi Scoot And Ride

Dzięki marce Scootandride, hulajnoga stała się pojazdem multi-funkcyjnym, z którego mogą korzystać już nawet roczne dzieci- co w jej tradycyjnej wersji nie było możliwe. Wszystko dzięki modelom Scootnadride Highwaykick 2w1 oraz Highwaybaby Plus 2w1 , które łączą w sobie funkcje hulajnogi oraz jeździka. Regulowane siedzisko, pozwala na trójkołowej hulajnodze jeździć, odpychając się obiema nóżkami, jak to ma miejsce w zwykłych jeździkach. A gdy dziecko podrośnie, siedzisko można zdemontować, a Highwaykick zamienia się w trójkołową hulajnogę – idealną dla dzieci do 5 roku życia. Dla dzieci, które już dobrze radzą sobie z balansowaniem, marka Scootandride wprowadziła model dwukołowy - będący – w zależności od naszych potrzeb – tradycyjnym rowerkiem biegowym lub hulajnogą dwukołową.

Scootnadride Highwaybaby 2w1 jest idealnym rozwiązaniem, gdy chcemy ograniczyć ilość posiadanych w domu zabawek, stawiając na ich wielozadaniowość.