Marki

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Kredki kamyki Crayon Rocks

Crayon Rocks to producent niezwykłych kredek inspirowanych zarówno kolorem, jak i kształtem. Proponuje kamyczki, które pobudzają wyobraźnię, a także wspomagają rozwój motoryczny u małych dzieci. Produkty marki są polecane zarówno przez nauczycieli, jak i terapeutów. Wymuszają prawidłowe trzymanie kredek, co wpływa w pozytywny sposób na umiejętności dzieci.

Produkty Crayon Rocks bez parafiny

Większość kredek, które znajdują się na rynku w swoim składzie mają parafinę. Inaczej jest w przypadku produktów marki Crayon Rocks. Składają się w 100% z naturalnego wosku sojowego. Kredki są całkowicie gładkie oraz bezpieczne. Odznaczają się wysoką pigmentacją. Pozwalają dzieciom ładnie rysować i malować, wykorzystując do tego intensywne kolory. Warto podkreślić, że kredki Crayon Rocks nadają się do malowania dużych powierzchni.

Zalety, które sprawiają, że warto kupić kredki kamyczki Crayon Rocks

Wysokiej jakości produkty, do których zaliczane są kredki Crayon Rocks w woreczku pobudzają wyobraźnię dziecka, a przy tym posiadają znakomite właściwości terapeutyczne. Wymuszają odpowiednie trzymanie kredki, co wpływa na rozwój motoryki u najmłodszych dzieci. Nauka pisania przebiega w bardzo dobry sposób i gwarantuje nabycie poprawnych technik. Dzięki temu, że kredki są wykonywane ręcznie, są w pełni bezpieczne i nie zawierają parafiny. Są wydajne i wytrzymałe, a dzięki nietypowym kształtom można z nich układać ciekawe kompozycje. Zapewniają więc dzieciom dodatkową zabawę. Dzięki temu, że znajdują się w estetycznym opakowaniu, kredki kamyki można będzie przechowywać w widocznym miejscu, jako dekorację dziecięcego pokoju.


Produkty marki Crayon Rocks są przeznaczone dla dzieci od 3 roku życia. Są to produkty nietoksyczne, spełniające wymogi CPSIA i zgodne z atestami ASTM 4236. Produkty są odpowiednie dla wegan. Produkcja odbywa się w Stanach Zjednoczonych.