Marki

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Jest 18 produktów.

Pokazano 1-18 z 18 pozycji

Dolce zabawki sensoryczne

Dolce to francuska marka, która proponuje zabawki, dzięki którym dzieci mogą zdobywać nowe umiejętności. Produkty wykonywane są z materiałów przyjemnych w dotyku, odznaczających się zróżnicowaną kolorystyką, dźwiękiem, jak i teksturą. Zaprojektowane zostały zarówno w celach edukacyjnych, jak i rozrywkowych. Dzięki wykorzystaniu ponadczasowych wzorów zapewniają dzieciom niezastąpioną zabawę. Potrafią jak żadne inne wejść w interakcję z dzieckiem i nauczyć go wielu ważnych rzeczy.

Dlaczego warto wybrać zabawki sensoryczne Dolce?

Zabawki sensoryczne francuskiej marki oddziałują na wiele zmysłów. Wykonane są ze zróżnicowanych materiałów, pobudzają przede wszystkim zmysł dotyku. Dźwięki, jakie wydają rozwijają słuch, a każda z nich wyposażona jest w gryzak.


Ciekawą propozycję stanowią interaktywne maskotki, które dziecko może odkrywać na wiele różnych sposobów. Posiadają metki, grzechotki, lusterka, kręcące ogonki i wiele innych elementów, które pobudzają zmysły dziecka. Zabawki są przyjazne dla wszystkich dzieci.
Zabawki Dolce mają rozbudowane walory edukacyjne. Są wykonane z bezpiecznych materiałów. To co je wyróżnia to przede wszystkim:

  • pozytywny wpływ na rozwój zmysłów dziecka,
  • walory estetyczne,
  • radość z zabawy,
  • odpowiednie Dolce zabawki dla niemowląt,
  • produkty można prać ręcznie lub w pralce.