Marki

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Gowi Toys - zabawki do piasku

Gowi Toys to austriacka marka z tradycjami, która produkcją zabawek zajmuje się od 1958 roku. Proponuje produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów, bezpieczne dla dzieci. Charakteryzują się one żywą kolorystyką, która przyciąga wzrok dzieci. Ponadto są funkcjonalne i posiadają rozbudowane walory edukacyjne.


Dzięki temu, że Gowi ma w swoich fabrykach najbardziej rozbudowane i nowoczesne rozwiązania technologiczne, jest w stanie wytwarzać bezpieczne, wysokiej jakości zabawki dla dzieci. Wszystkie spełniają Europejskie Wymogi Bezpieczeństwa i oznaczone są Europejskim Standardem EN 71.


Dlaczego zabawki Gowi Toys są godne polecenia?
W ofercie marki Gowi Toys znajdziesz nie tylko funkcjonalne, wytrzymałe i dobrej jakości zabawki, ale także dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Projektowane są w jasnych, zwracających uwagę dzieci kolorach. Przeważa czerwony, żółty, niebieski, zielony i pomarańczowy.

Zestawy do piasku

Propozycje są na tyle zróżnicowane, że każdy znajdzie opcje idealne dla swojego dziecka. Dużą popularnością cieszą się przede wszystkim Gowi Toys zabawki do piasku. Marka proponuje atrakcyjne zestawy do piasku, a także foremki do piasku. Dziecko dzięki tym propozycjom będzie chętniej spędzało czas na świeżym powietrzu. Będzie miało idealne zajęcie.