Marki

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Jest 252 produktów.

Pokazano 1-24 z 252 pozycji

Zabawki B. Toys

Zabawki B.Toys ciężko pomylić z inną marką. Mocne kolory i niespotykany design to jej cechy charakterystyczne. Właśnie za to pokochały ja dzieci i rodzice na całym świecie. B.Toys nie powiela szablonów, ale tworzy zabawki według własnych pomysłów, które niejednokrotnie są bardzo nowatorskie. Jak sama marka deklaruje, ich celem jest coś więcej, niż tylko tworzenie zabawek. Chcą pokazywać dzieciom - a także ich rodzicom - że warto być sobą, niezależnie od tego co mówią inni i jak nas oceniają. Stąd też motto: Just B. Just you. B you.

Jednocześnie zabawki B.Toys są tworzone z myślą o bezpieczeństwie zarówno dzieci, jak i całej planety. Poprzez minimalizm w pakowaniu, używanie materiałów z recyklingu, a także takich, które można recyklingować, B.Toys pokazuje, że temat dbania o środowisko naturalne jest dla nich ważny. Co ciekawe, same opakowania są niejednokrotnie tak konstruowane, aby samymi stawać się zabawką, lub ładnymi opakowaniami na drobiazgi. Dzięki tym wszystkim faktom, nie jest dla nikogo zaskoczeniem, że marka B.Toys jest laureatem wielu nagród, przyznawanych zarówno przez specjalistów, jak i rodziców i ich zachwyconych dzieci.

B. Toys - zabawki do wody i piasku

B.Toys to marka nieszablonowych zabawek, tworzonych z myślą o rozwoju wyobraźni i kreatywności dzieci, zgodnie z hasłem Bądź sobą! Niesamowite kolory, zwariowany design i ciekawe pomysły – to za to dzieci i rodzice uwielbiają B.Toys. Wśród ich oferty można znaleźć zabawki dla niemowląt, zabawki do wody i piasku, zabawki kreatywne czy niesamowite instrumenty. Zabawki B. Toys idealnie nadają się na prezent.