Marki

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Jest 128 produktów.

Pokazano 1-24 z 128 pozycji

Beaba - akcesoria do pielęgnacji dziecka

Marka Beaba powstała w 1989 roku, z myślą o mamach poszukujących praktycznych, wysokiej jakości i innowacyjnych produktów przydatnych w opiece nad dzieckiem. Wszystkie akcesoria, jakie znajdziesz w ofercie cechuje nowoczesny design, wysoka jakość wykonania i bardzo dobre walory użytkowe. Marka produkuje akcesoria w żywych oraz stonowanych kolorach, dla każdego coś dobrego.

Dbałość o detale

Marka BEABA jest ceniona na całym świecie za dbałość o szczegóły i poszukiwanie rozwiązań przyjaznych dla rodziców. Każdy produkt jest starannie przygotowywany i dopracowywany w każdym calu. Z marką BEABA będziesz w stanie skompletować bezpieczną wyprawkę, która w dodatku będzie się przepięknie prezentowała.

W ofercie marki BEABA znajdziesz przede wszystkim akcesoria do pielęgnacji dziecka:

  • zestawy do pielęgnacji,
  • termometry,
  • nożyczki i cążki,
  • organizery,
  • pilniczki,
  • wanienka Beaba.

Beaba - torby dla mam

Marka proponuje także szeroką gamę akcesoriów do karmienia (m.in. butelki, smoczki, sztućce, zestawy naczyń). Z myślą o przyszłych mamach zostały zaprojektowane wyjątkowo pojemne torby dla mam wykonane z solidnego materiału, odporne na działanie czynników atmosferycznych. Będą służyły przez długie miesiące. Zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowniczek.

Akcesoria do pokoju dziecięcego

Na tym jednak nie koniec propozycji od BEABA. Marka proponuje szeroką gamę akcesoriów do dziecięcego pokoju. Na uwagę zasługują przede wszystkim przepiękne lampki przenośne, które świecą delikatnie, nie nagrzewają się i są bezpieczne dla oczu. Dostępne są także nianie elektryczne, przewijaki oraz specjalne wkładki do wanienek.