Marki

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Jest 20 produktów.

Pokazano 1-20 z 20 pozycji

Benbat - akcesoria dla dzieci

W ofercie marki Benbat znajdziesz wysokiej jakości akcesoria dla dzieci. Sprawdzą się one świetnie podczas każdej podróży samochodowej, zarówno tej krótkiej, jak i nieco dłuższej. Produkty, jakie proponuje marka, są wykonane z wysokiej jakości materiałów, są przyjemne w dotyku i bezpieczne.


Jakie produkty znajdziesz w ofercie Benbat?

  • Benbat lusterko do samochodu.
  • Benbat poduszka – dostępne są w kształtach zwierząt, co zapewne spodoba się wielu dzieciom. Każdy maluch może wybrać propozycję odpowiednią dla siebie.
  • Benbat zagłówek – świetnie sprawdzają się, gdy dziecko jeździ w foteliku samochodowym. Zapewnią mu komfort i wygodę. Zapewniają wsparcie dla szyi, głowy i dziecięcej brody.
  • Osłonki na pasy.
  • Kolorowe zasłonki przeciwsłoneczne.
  • Zabawki do wózka.

Benbat - akcesoria samochodowe

W ofercie marki Benbat znajdziesz wesołe i przede wszystkim przydatne akcesoria samochodowe, które umilą podróż każdemu dziecku i sprawią, że będzie niezwykle komfortowa. Maluch spędzi czas na wspaniałej zabawie i nie będzie narzekał na brak wygody. Projektanci zadbali nie tylko o funkcjonalność propozycji, ale także wysoką jakość ich wykonania. Dzięki zastosowaniu ciekawego wzornictwa, intensywnych kolorów i ozdobnych elementów, zarówno Benbat lusterko, jak i inne akcesoria przypadną do gustu każdego dziecka.

Wszystkie produkty są wykonane z bezpiecznych dla dziecka materiałów, posiadają unijne certyfikaty i spełniają rygorystyczne normy. Produkty marki BenBat doceniają rodzice na całym świecie.