Marki

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Jest 201 produktów.

Pokazano 1-24 z 201 pozycji

Bibs smoczki uspokajające

Bibs to duńska marka, która działa na rynku od 1970 roku. Zdobyła uznanie zarówno dzieci, jak i rodziców wykonanymi z wysokiej jakości naturalnego kauczuku smoczkami hevea. Dziś produkty te to prawdziwy klasyk. Maluchy na całym świecie uwielbiają je, ponieważ wpływają na nie kojąco i uspokajająco.


W 2015 roku, nowy właściciel BIBS, Tolico Denmark, postanowił rozszerzyć ofertę o typowy smoczek uspokajający. Powstała cała seria, stworzona specjalne z myślą o nowym pokoleniu dzieci i rodziców. Klasyczny design został wzbogacony o innowacyjną jakość, która zachwyca.

Smoczki Bibs

Smoczki uspokajające, które znajdziesz w ofercie marki BIBS są wykonywane z nieorganicznego, nieuczulającego kauczuku hevea. Zapewniają maksymalny komfort, zbliżony do przyjemności, jaka występuje w momencie ssania piersi mamy. Anatomiczny kształt, jaki posiada smoczek uspokajający hevea został wyposażony w specjalną osłonkę ułatwiającą oddychanie w czasie ssania. Wszystko to powoduje, że produkty marki BIBS są idealnym wyborem dla maluchów.

Smoczek uspokajający hevea Bibs

Smoczki Bibs są dostępne w trzech rozmiarach: dla dzieci od 0 do 6 miesiąca i od 6 do 12 miesiąca i od 12 miesiąca wzwyż. Dzięki prostemu, skandynawskiemu designowi, bez trudu można dobrać Bibs smoczek to każdej wyprawki. Produkty są dostępne w szerokiej, stonowanej gamie kolorystycznej.