Marki

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Jest 51 produktów.

Pokazano 1-24 z 51 pozycji

Boon - zabawki i akcesoria dla dzieci

Amerykańska marka Boon proponuje zabawki dla dzieci, gryzaki, zestawy naczyń dedykowanych dla dzieci, a także akcesoria, dzięki którym można dbać o ich czystość. Wszystkie produkty są wykonane z wysokiej jakości materiałów, nie zawierają Bisfenolu A. Gwarantuje to bezpieczeństwo podczas codziennego użytkowania zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Zabawki do wanny Boon

Najwięcej w ofercie Boon znajduje się zabawek do kąpieli. Są wielokolorowe, funkcjonalne, a przy tym bardzo atrakcyjne. Umilą każdy wieczór. Kąpiel stanie się dla każdego dziecka wielką przyjemnością i atrakcją. Możesz nabyć następujące zabawki do wanny Boon:

  • rurki Boon,
  • półki na wannę,
  • inne zabawki do wody Boon.


Jeżeli chcesz, aby serwowanie posiłków przebiegało w miłej atmosferze, a dziecko jadło przygotowane dania z wielką przyjemnością, wyposaż się w zestaw naczyń od Boon. Dostępne są talerzyki, łyżeczki, kubki, czyli wszystko, co jest potrzebne, aby podać dziecku w atrakcyjny sposób jedzenie. Dziecko będzie w niebo wzięte, jeżeli będzie posiadało prywatny zestaw naczyń. Dla rodziców na pewno przydatne będą także zestawy do czyszczenia butelek oraz koszyczek na naczynia do zmywarki.