Marki

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Jest 40 produktów.

Pokazano 1-24 z 40 pozycji

Brush-Baby - dba o higienę jamy ustnej u dzieci

Każdy rodzic ma ogromne trudności z przekonaniem dziecka do regularnego dbania o higienę jamy ustnej. Nie pomaga ani smakowa pasta do zębów, ani finezyjne gryzaki. Mając jednak do dyspozycji wysokiej jakości produkt, wyglądający atrakcyjnie i działający bardzo sprawnie, znacznie można ułatwić sobie zadanie. Warto zapoznać się z ofertą marki Brush-Baby.

Szczoteczka soniczna dla dzieci Brush-Baby

W jej ofercie znajduje się szczoteczka soniczna wyposażona w miękkie włoski i emitująca miękkie drgania. Jest narzędziem, dzięki któremu można delikatnie i dokładnie czyścić ząbki i dziąsła najmłodszych. Użytkownik jest co 30 sekund informowany o konieczności przejścia do następnej ćwiartki łuku zębowego. Pozwala to na dokładne, precyzyjne czyszczenie przez wymaganą ilość czasu. Urządzenie dzięki atrakcyjnemu wyglądowi zachęca najmłodszych do dbania o higienę jamy ustnej.

Końcówki do szczoteczek, pasty do zębów, gryzaki i wiele więcej

Pamiętaj, że końcówki do szczoteczek należy wymieniać regularnie, gdy zaczną być na nich widoczne ślady użytkowania. Stosowanie dobrej jakości końcówek zapewnia sprawne i precyzyjne działanie szczoteczki. Co więcej, marka Brush-Baby posiada produkty higieniczne dla dzieci w różnym wieku. Do nabycia są szczoteczki Brush-Baby m.in. od 0 do 3 lat, od 3 do 6 lat, jak i od 18 do 36 miesięcy.