Marki

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Brushies szczoteczki dla dzieci

The Brushies to marka, która powstała dzięki współpracy stomatolożki Hilary Fritsch i psycholożki Colleen Crowley. Dentystka dokładnie zna problemy dzieci w każdym wieku i wie, czego oczekują od produktów do higieny jamy ustnej. Wpadła na pomysł stworzenia innowacyjnych produktów dla dzieci. Wraz z przyjaciółką dopracowały każdy szczegół produktu. Powstały dzięki temu szczoteczki silikonowe na palec, czyli specjalne pacynki, które zachęcają dzieci do dbania o higienę. Każdy mały buntownik zmieni zdanie co do dbania o higienę jamy ustnej, jeżeli będzie miał do dyspozycji tak ciekawe, innowacyjne Brushies szczoteczki dla dzieci.

Szczoteczki silikonowe na palec The Brushies

Wszystkie produkty marki Brushies są produkowane na terenie Stanów Zjednoczonych. Są wolne od BPA i ftalatów, nietoksyczne, bezzapachowe i bezsmakowe. Są wykonane w 100% ze spożywczego silikonu. Ponadto, opakowanie, w którą Brushies szczoteczka jest zapakowana, zostało stworzone z materiałów pochodzących z recyclingu.

Zalety szczoteczek zakładanych na palec:

  • Czyszczą zęby i pielęgnują dziąsła.
  • Łatwe w utrzymaniu czystości i sterylizacji.
  • Produkt nadaje się do mycia w zmywarce.
  • Dziecko wreszcie pokocha szczotkowanie zębów i ta czynność będzie mu się kojarzyła z prawdziwą zabawą.
  • Szczoteczki można stosować od 4 miesiąca do 4 roku życia. The Brushies to zdobywcy nagród m.in. Cribsie Awards. Szczoteczki dostępne są pojedynczo lub w zestawie z książeczką, w której główni bohaterowie przeżywają śmieszne, niezwykłe przygody.