Marki

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Dena - zabawki kreatywne

Marka Dena proponuje proste zabawki dla dzieci, które wpływają pozytywnie na wyobraźnię, jak i rozwój kreatywności. Dzięki szerokiemu zastosowaniu, pozwalają także na rozwój psychiczny i emocjonalny u dzieci od 0 do 6 lat. Wszystkie zabawki Dena są produkowane z bezpiecznego silikonu platynowego. Są kolorowe, a przy tym bardzo bezpieczne. Pomagają dzieciom w zdobywaniu nowych umiejętności. Pozwalają odkrywać świat nieskończonych możliwości. Dziecko uczy się, że zabawa może być wielowymiarowa, ekscytująca i w dużej mierze zależna od niego samego.

Ten produkt cieszy się największą popularnością - silikonowa tęcza Dena

Tęcza, którą znajdziesz w ofercie marki Dena to prawdziwy hit. Jest to gryzak i zabawka w jednym. Dzięki temu, że produkt powstał na bazie miękkiego silikonu platynowego, jest w 100% bezpieczny dla najmłodszych dzieci. Maluch zabawkę może gryźć, rzucać, gnieść, stawać na niej, bawić się nią w kąpieli. W żaden aspekcie zabawka nie zrobi dziecku krzywdy. Dzięki tej zabawce, u malucha rozwiną się umiejętności związane z nazywaniem kolorów, jak i poznawaniem nowych słów.

Silikonowe tęcze Dena

Tęczę można wykorzystać do budowania pierwszych konstrukcji. Chłopiec na pewno wykorzysta ją jako garaż dla ulubionych samochodów. Wyobraźnia jest jedynym ograniczeniem w zakresie wykorzystania tej zabawki.


Każda Dena zabawka kreatywna charakteryzuje się szerokim wykorzystaniem i możliwością zapewnienia fantastycznej rozrywki dla dziecka.