Marki

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Jest 690 produktów.

Pokazano 1-24 z 690 pozycji

Zabawki kreatywne Djeco

Djeco to francuska firma, która już od ponad 60 lat produkuje gry i zabawki dla dzieci i młodzieży. Proponuje estetycznie wykonane produkty, które rozwijają wyobraźnię i uczą poprzez zabawę. Jej historia zaczęła się w 1954 roku, kiedy Véronique Michel-Dales postanowiła stworzyć firmę produkującą unikane, kreatywne gry i zabawki. Od samego początku marka duży nacisk kładła na design. Dlatego dziś dzieci otrzymują zabawki Djeco, które zachwycają, i to pod każdym względem.

Na jakie zabawki kreatywne Djeco warto zwrócić uwagę?

W ofercie marki Djeco znajduje się ponad 700 produktów przeznaczonych dla dzieci w różnym wieku. Asortyment jest bardzo szeroki i zróżnicowany. Do wyboru są:

  • Djeco zabawki 2+,
  • Djeco zabawki 3+,
  • zestawy artystyczne Djeco,
  • Djeco przybijanki,
  • układanki. 

To jedynie garstka propozycji, które znajdziesz w ofercie marki Djeco. O wyjątkowości tych produktów świadczy ich obecność w muzeach na całym świecie. Za co asortyment francuskiej marki jest tak podziwiany? Przede wszystkim za design. Każdy z produktów został starannie zaprojektowany i wykonany z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

Każdy produkt znajdujący się w ofercie ma:

  • wzbudzać zainteresowanie,
  • pobudzać pasję,
  • rozwijać intelekt,
  • rozszerzać wyobraźnię,
  • dawać wiele radość.

Produkty marki Djeco charakteryzują się unikalnym wzornictwem, a także wysoką jakością wykonania. Są to znaki rozpoznawcze francuskiej marki. Dzięki temu powstają gry i zabawki, które spotykają się z uznaniem dzieci na całym świecie.

Wyjątkowy świat gier i zabawek marki Djeco

W ofercie marki Djeco znajdziesz propozycje dla dzieci najmłodszych od 1 do 3 roku życia, jak i starszych od 4 do 8 roku życia.
Dla najmłodszych dzieci polecane są urocze i kolorowe zabawki drewniane, które dają możliwość montowania, sortowania, budowania, jak i wykorzystywania produktów do różnych form zabawy. Dziecko poprzez zabawę poznaje świat i uczy się nowych rzeczy.


Dla starszych dzieci marka Djeco proponuje edukacyjne gry, puzzle, gry karciane, a także zabawki pozwalające na odgrywanie ról, np. instrumenty muzyczne Djeco. W ofercie nie brakuje również zestawów kreatywnych przeznaczonych dla dzieci od 6 do 13 roku życia.

Oryginalne zestawy do malowania, wycinania i naklejania pobudzają kreatywność, a także spełniają oczekiwania dzieci, które chcą rozwijać się w kierunkach plastycznych. Wyjątkowe produkty, które znajdziesz w ofercie marki Djeco zachwycą zarówno najmłodsze, jak i starsze dzieci. Rozwijają kompetencje poznawcze i manualne, ale przede wszystkim dają radość.