Marki

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Jest 20 produktów.

Pokazano 1-20 z 20 pozycji

Doidy Cup kubek do nauki picia

Kubek do nauki picia Doidy Cup powstał w 1950 roku. Jego konstruktorem jest brytyjski kreślarz Tom Pickering. Stworzył go na domowe potrzeby swojego syna, u którego zaobserwował nieprawidłowości w rozwoju mowy. Logopeda zarekomendował zrezygnowanie z tradycyjnej butelki i terapię polegającą na piciu z otwartego kubka. Niestety, filiżanki i szklanki okazały się dla chłopca zbyt duże. Właśnie wtedy Tom Pickering postanowił zaprojektować Doidy Cup.


Produkt jest lekki, poręczny i ścięty. Zmyślny design sprawia, że dziecko widzi zawartość kubka i nie musi mocno odchylać go do tyłu, aby napić się. Dzięki temu trenuje mięśnie narządy twarzy potrzebne do poprawnej artykulacji pierwszych słów.

Doidy Cup kubek jest niezwykły

Kubek został zaprojektowany z myślą o naturalnych potrzebach dzieci. Wspiera długie karmienie piersią, uczy poprawnych nawyków już od pierwszych miesięcy życia i pozwala na bezstresowe wyeliminowanie butelki z życia dziecka. Unikaj krytykowanych przez logopedów kubków niekapków. Od razu zdecyduj się na polecany przez specjalistów Doidy Cup kubeczek.


Kubek przeznaczony jest dla dzieci od 3 miesiąca życia. Można używać go na trzy sposoby:

  • do karmienia niemowlęcia mlekiem, gdy mama nie jest obecna,
  • do karmienia mlekiem modyfikowanym,
  • do mieszanego karmienia niemowlęcia, zarówno mlekiem mamy, jak i mlekiem modyfikowanym.

W późniejszym okresie rozwoju, dziecku warto podawać w nim także inne napoje.

Kubek Doidy Cup rekomendowany przez specjalistów

Kubeczek Doidy jest rekomendowany pediatrów, doradców laktacyjnych, logopedów i dentystów. Niweluje problemy wynikające z korzystania z butelki czy tzw. kubka niekapka takie, jak m.in. trudności z prawidłowym mówieniem, powstawanie wad zgryzu oraz wykształcenie złych nawyków żywieniowych.