Marki

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Jest 32 produktów.

Pokazano 1-24 z 32 pozycji

Done by Deer - piękne produkty dla dzieci

Done by Deer do duńska marka działająca od 2014 roku, która oferuje asortyment o prostej formie i z oryginalnymi motywami zwierzęcymi wyglądającymi tak, jakby zostały narysowane przez dzieci. Artykuły tej marki skradły serca najmłodszych. Skandynawski design zachwyca i pozwala na stworzenie harmonijnej przestrzeni w dziecięcym pokoju.

Co znajdziesz w ofercie Done by Deer?

W ofercie Done by deer znajdują się m.in.:

  • Done By Deer zestawy obiadowe, w tym lunchboxy do szkoły,
  • Done By Deer zestawy prezentowe,
  • meble do dziecięcego pokoju,
  • Done By Deer zawieszki,
  • zabawki.


Każdy przedmiot wykonany jest z najbezpieczniejszych dla dzieci materiałów. Produkty posiadają pastelową kolorystykę, dzięki czemu świetnie komponują się z wnętrzami urządzanymi w skandynawskim oraz nowoczesnym stylu. Dzięki prostocie stylu, w jakim powstają produkty Done by Deer, nie ma żadnych problemów z wprowadzeniem ich do niemal każdego wnętrza.

Done by Deer - skandynawski design


Grafika przedmiotów Done by Deer nawiązuje do skandynawskiego stylu życia, urocze obrazki pobudzają zmysły i wyobraźnię najmłodszych. Charakterystyczną cechą są zabawne zwierzaki, które wyglądają tak, jakby były narysowane przez dziecko. Komunikacja marki z najmłodszymi jest na bardzo dobrym poziomie. Ponadto, kolory wykorzystywane przez Done by Deer podobają się każdemu. Nie męczą, są delikatne i subtelne, a tym samym bez najmniejszych problemów można wprowadzić je do niemal każdego wnętrza.