Marki

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Jest 85 produktów.

Pokazano 1-24 z 85 pozycji

Fat Brain Toys - kreatywne zabawki

Fat Brain Toys to amerykańska marka, którą stworzyli Mark i Caren Carsonowie z Nebraski. Inspiracją był ich 10-letni syn Adam, który otrzymał na urodziny magnetyczną łamigłówkę. Przydała mu do gustu. Chciał rozbudować zestaw i powiększyć swoją kolekcję. Musiał bardzo natrudzić się, aby znaleźć w sieci taką propozycję. Powiedział o tym ojcu. W 2006 roku firma zaczęła produkować pierwsze zabawki edukacyjne oraz rozwijające logiczne myślenie.

Co wyróżnia produkty Fat Brain Toys?

Z produktów marki Fat Brain Toys może korzystać dosłownie każdy. Są kolorowe, a przede wszystkim wpływają bardzo pozytywnie na rozwój umiejętności logicznego myślenia. Gwarantują fantastyczną zabawę. W ofercie znajduje się wiele łamigłówek, z których dziecko może korzystać zarówno w domu, jak i podczas podróży. W ofercie znajdziesz takie produkty, jak m.in.:

  • Fat Braint Toys przyssawki,
  • Fat Braint Toys bąbelki,
  • sorter Fat Braint Toys,
  • Fat Braint Toys zabawki sensoryczne,
  • Fat Braint Toys teeter popper.


Oferta marki obejmuje ponad 7000 produktów. Z bogatej oferty na prowadzenie wychodzą przede wszystkim klocki edukacyjne, które są wyjątkowe, niebanalne, a dzięki oryginalnym kształtom zachęcają dzieci do logicznego myślenia podczas ich układania. Rozwijają precyzyjne prace manualne.


Oryginalne klocki Fat Brain Toys mogą mieć kształt kwadratów, prostokątów, a nawet kuli. Mogą przybierać różne kształty, np. żółwi lub tworzyć heksagonalne konstrukcje, mogą też przybrać futurystyczne kształty i właściwości przyssawek, które przylepiają się na dowolnej powierzchni. Klocki Fat Brain Toys nie pozwolą Twojemu dziecku się nudzić. Z ich pomocą zacznie przygodę z budownictwem, ale również logicznym myśleniem.