Marki

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Jest 168 produktów.

Pokazano 1-24 z 168 pozycji

Jabadabado - wyjątkowe drewniane zabawki dla dzieci

Jabadabado to szwedzka marka, która powstała w 1993 roku. Jej założycielami jest małżeństwo uwielbiające projektować i dekorować zabawki dla dzieci. W produktach połączono skandynawski design, funkcję zabawową oraz oryginalne wzornictwo z ciekawą kolorystyką. Najważniejsze dla marki jest dostarczanie bezpiecznych, wysokiej jakości produktów, które wpływają pozytywnie na wyobraźnię i rozwój dziecka. Dzięki nim zwiększają się umiejętności manualne, a na twarzy maluchów pojawia się uśmiech.


Większość produktów, które znajdziesz w ofercie marki Jabadabado jest produkowanych z drewna i bawełny. Propozycje można znaleźć dla dzieci w różnym wieku, niezależnie od płci czy zainteresowań. Dzięki wysokiej jakości i trwałości, Jabadabado zabawki drewniane służą przez lata i często są wykorzystywane przez młodsze rodzeństwo.

Oferta Jabadabado

Wśród zabawek Jabadabado znajdziesz m.in..:

  • zabawki do odgrywania ról, np. lodziarnia, zestaw lekarski, zestaw majsterkowicza,
  • zestawy do zabawy w dom, np. drewniany ekspres do kawy, drewniana patera na ciasta,
  • lodziarnia na kółkach,
  • produkty dla chłopców, m.in. drewniany garaż, drewniana zjeżdżalnia dla aut
  • zabawki wspierające trening pamięci czy wyobraźnię przestrzenną, np. wieża piramida, drewniane klocki, sortery kształtów.

Kreatywne zabawki w ofercie Jabadabadu

Marka Jabadabado jest znana przede wszystkim z tworzenia kolorowych zabawek, które wprowadzają dziecko w świat radości i uśmiechu. Dzięki temu, że będzie otoczone pięknymi rzeczami, jego świat będzie kolorowy.