Marki

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Jest 40 produktów.

Pokazano 1-24 z 40 pozycji

Jack’n Jill - pasty i szczoteczki do zębów dla dzieci

Jack’n Jill to marka, która została założona w 1949 roku w Australii. Jej produkty są dostępna w ponad 30 krajach na całym świecie. Oferta przeznaczona jest przede wszystkim dla najmłodszych dzieci, u których w szczególny sposób należy dbać o uzębienie. Jack’n Jill jest specjalistą, jeżeli chodzi o produkcję past i szczoteczek do zębów, z których mogą korzystać zarówno dzieci, jak i niemowlęta. Nawet, jeżeli maluch połknie pastę, nie grozi mu żadne niebezpieczeństwo. Dodatkowo, produkty są tworzone w wyjątkowo atrakcyjny sposób, zachęcający do regularnego szczotkowania zębów.

Bezpieczne szczotkowanie zębów z Jack’n Jill

Marka Jack’n Jill bazuje wyłącznie na naturalnych składnikach, które są całkowicie bezpieczne. Przed trafieniem na rynek, są testowane w specjalistycznych laboratoriach pod kątem skuteczności działania i bezpieczeństwa stosowania. W profesjonalny sposób pozwalają zatroszczyć się o uzębienie dziecka, ale bez dostarczania do jego organizmu chemikaliów, niepotrzebnych dodatków i ulepszaczy. Dzięki temu, że naturalne produkty są zamknięte w atrakcyjnych opakowania, dzieci chętnie z nich korzystają.

Ze względu na to, że pasta do zębów dla dzieci jest często przez nie połykana, nie może być szkodliwa dla żołądka. Każda Jack n`Jill pasta, zanim trafi do sprzedaży, jest bardzo dokładnie sprawdzana pod kątem bezpieczeństwa dla dzieci. Naturalne pasty i akcesoria do mycia zębów tej marki były już wielokrotnie doceniane przez rodziców, np. poprzez przyznanie Nagrody Rodziców w 2016 roku. Proponowane przez Jack n`Jill szczoteczki do zębów są biodegradowalne i nadają się do recyclingu. Ich rączki są wykonywane z kukurydzy.

Oprócz tego, że w ofercie znajdują się tradycyjne szczoteczki do zębów dla dzieci, można także nabyć specjalne kubeczki do mycia zębów oraz specjalne chusteczki czyszcząco- myjące do mycia zębów u niemowląt.

Kosmetyki do higieny i pielęgnacji ciała Jack’n Jill

W ofercie Jack’n Jill znajdziesz kosmetyki do ciała bez parabenów, SLSu, SLESu, oleju palmowego oraz sztucznych barwników i kolorów. Zawierają naturalne oleje eteryczne, że nawilżają i łagodzą skórę dziecka. Mleczka do ciała nie zawierają parafiny, oleju palmowego oraz sztucznych barwników i kolorów, za to znajdziemy w nich naturalne oleje. Oferta obejmuje trzy linie zapachowe: Simplicity (bezzapachowa), Serenity (lawendowa) i Sweetness (słodka).

Możesz nabyć:

  • płyn do kąpieli,
  • 2w1 żel i szampon,
  • mleczko do ciała.