Marki

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Jest 627 produktów.

Pokazano 1-24 z 627 pozycji

Janod - zabawki drewniane dla najmłodszych

Janod to marka, która od 1970 roku zajmuje się produkcją drewnianych zabawek dla dzieci. Francuska firma proponuje unikalne produkty odznaczające się najwyższą jakością wykonania. Spełniają one dziecięce marzenia.

Oferta Janod

Obecnie w ofercie marki Jando znajduje się ponad 500 produktów, z których najważniejsze to:

  • puzzle,
  • gry i układanki Janod,
  • zabawki magnetyczne.


Wszystkie produkty są produkowane we Francji przez designerów, którzy rozumieją potrzeby dzieci i dokładają starań, aby kolekcje były różnorodne. Wiele wzorów i motywów powtarza się w kolejnych seriach, tworząc wyjątkowy i bajkowy świat Jando. Wszystkie zabawki tworzone są z dbałością o szczegóły, z najwyższej jakości materiałów, bezpiecznych dla dzieci. Zabawki spełniają restrykcyjne normy bezpieczeństwa, takie jak EN71-1, EN71-2, EN71-3 oraz REACH.

Janod zabawki drewniane dostępne są w ponad 60 krajach na całym świecie. Zdobywają międzynarodowe nagrody. Zabawki dla dzieci Janod są cenione zarówno przez maluchy, jak i przez rodziców.

Zabawki edukacyjne i kreatywne w ofercie Janod

Zabawki Janod zapewniają beztroską i radosną zabawę, jednocześnie wspierając rozwój dziecka. Rozwijają wiele umiejętności, takich jak koordynacja ruchowa, zręczność, zdolności manualne, kojarzenie kształtów i kolorów czy nauka chodzenia. Układanie puzzli to znakomity trening pamięci, który dodatkowo uczy rozpoznawania kształtów oraz logicznego myślenia.


Starannie wykonane z drewna zabawki z kolekcji ‘Zabawa w dom’ oraz ‘Story’ sprzyjają tworzeniu historii i rozwijają kreatywność dziecka. Uczą umiejętności społecznych, zabawy z rówieśnikami, jak i rozwiązywania produktów.


Wybieraj zabawki kreatywne Janod, a zobaczysz, jak Twoje dziecko się rozwinie.