Marki

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Jellystone Design - piękne silikonowe gryzaki i zabawki

Jellystone Design to australijski producent specjalizujący się w gryzakach. Tworzy produkty dla dzieci, które są dostosowane w każdym calu do ich potrzeb. Są wykonywane w 100% z silikonu, który nadaje się do żucia. Gryzaki zostały zaprojektowane głównie po to, aby pomagać dzieciom w zdobywaniu nowych umiejętności, jak i uspokajać je. Żucie jest formą poznawania otoczenia dla wielu dzieci, również tych bardzo małych.


Dzięki temu, że marka współpracuje z terapeutami, tworzy produkty, które są bezpieczne dla dzieci ze spektrum autyzmu. Dostarcza silikonowe gryzaki, które uspokajają system nerwowy i umożliwiają dzieciom samodzielne kontrolowanie emocji.

Oferta Jellystone Design

Jednym ze sztandarowych produktów marki jest Jellystone Design siliknowy gryzak. Ma niecodzienną formę, ponieważ składa się z pięciu silikonowych pierścieni, z których można utworzyć wieże. Dzięki temu można ten produkt wykorzystać zarówno jako gryzak, jak i układankę.


Gryzaki dostarczają również bodźców zmysłowi wzroku dziecka poprzez zróżnicowanie kolorystyczne. Barwne elementy nie tylko skupiają na sobie uwagę dziecka, ale także świetnie sprawdzą się jako wstęp do przyszłej nauki rozpoznawania kolorów. Zabawią dziecko, a jednocześnie uspokoją je.


Ciekawym produktem znajdującym się w ofercie jest również Jellystone Design silikonowa tęcza dostępna w wielu zwariowanych kolorach.

Dlaczego produkty marki Jellystonme Design są godne polecenia?

  • Idealna zabawka do gryzienia, bezpieczna i przynosząca ulgę podczas ząbkowania.
  • Produkty można wykorzystać do kreatywnej zabawy na wielu płaszczyznach, co wpłynie bardzo pozytywnie na rozwój dziecka.
  • Dziecko samodzielnie będzie mogło nauczyć się kontrolować emocje i radzić sobie z nimi.