Marki

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Jest 33 produktów.

Pokazano 1-24 z 33 pozycji

Wishbone Studio to niewielkie rodzinne przedsiębiorstwo z siedzibą w Wellington w Nowej Zelandii. Przygoda firmy z branżą zabawkarską zaczęła się w 2005 roku w Nowym Jorku (USA). To tutaj powstał pierwszy prototyp unikalnego rowerku biegowego rosnącego wraz z dzieckiem, który później stał się prawdziwym hitem. Inspiracją była obserwacja dzieci w Central Parku, ich spontanicznych zabaw i chęci podarowania maluchom zabawki, która zapisze się w ich pamięci jako wyjątkowy symbol dzieciństwa. Pomysł wraz z właścicielem firmy przeniósł się z mieszkania w Nowego Jorku do Wellington w Nowej Zelandii, gdzie pierwsze zabawki powstały w garażu szybko zdobywając serca maluchów oraz ich rodziców.

Obecnie rowerki i akcesoria Wishbone Studio trafiają na rynek europejski i amerykański towarzysząc maluchom już od pierwszego roku życia aż do około 5 lat. Rowerki biegowe Wishbone powstają ze starannie wyselekcjonowanego drewna. Firma szczególną wagę przykłada do tego, aby jej wyroby wyróżniały się funkcjonalnością i unikalnym designem, a zarazem były ekologiczne. Produkty powstają z drewna pochodzącego z ekologicznych plantacji i są pakowane w opakowania z recyklingu.

Flagowym produktem Wishbone Studio jest rowerek 3 w 1 z oryginalną ramą. Już w wielu 12 miesięcy maluszek może rozpocząć naukę jazdy na rowerku trzykołowym. Później rodzice mogą zdemontować dodatkowe kółko i stworzyć klasyczny rowerek biegowy. Gdy dziecko skończy 4-5 lat, można obrócić ramę, aby dostosować rower do wzrostu małego właściciela. W ofercie Wishbone można znaleźć również wiele unikalnych akcesoriów do rowerków biegowych (m.in. nakładki na siodełko czy dzwoneczki w designerskich kształtach) oraz inne pojazdy dla dzieci (np. drewniane jeździki-bujaki).